פרסומים

אצלנו תמיד אומרים שאם יש לך משהו טוב ביד, תשתף אותו עם אחרים. לכן ריכזנו עבורכם את כל הפרסומים והתכנים שאנחנו הכי אוהבים. מקווים שתיהנו.

White paper

העבר והעתיד של מתקפות הסייבר הפיננסיות  

היכולות הטכנולוגיות מתפתחות בצעדי ענק, ובמקביל - גם היכולות של גורמים זדוניים המבקשים להרע ולחבל בפעילות העסקית התקינה של גופים וארגונים. בעידן כזה, פיתוח אמצעי הנגד נמצא על מסלול תחרותי, במירוץ לייצור שכבת ההגנה האולטימטיבית.

לצפייה

האם בשורת הענן קיימה את ההבטחה שהביאה לפתחנו?

'מחשוב ענן' הוא מושג שהפך לשגור בפי רבים, אך יחד עם זאת נדמה כי קיים קושי להסביר בפשטות מה הוא מייצג, ואילו יכולות הוא מציע לעסקים וארגונים כאחד. כעת, ולאחר שטכנולוגייה זו נמצאת איתנו כבר כמעט 30 שנים, בחרנו לסקור את התפתחותה ואת השפעתה - ובקצרה, האם ה'ענן' מקיים את ההבטחה שאיתה הגיע?

לצפייה

חדשנות טכנולוגית פיננסית - קידמה וקוץ בה?

המאה ה-21 הביאה לפתחה של האנושות חידושים טכנולוגיים רבים, חלקם הפכו פעולות מורכבות לאוטומטיות ופשוטות, חלקם סיפקו נוחות וקלות שימוש בחיי היום-יום, וחלקם יצרו מהפכות של ממש - כאלו שמשנות את דרכי החשיבה והדרך שבה אנו מתנהלים. חידושים אלו הם התפתחות טבעית ומתבקשת, אך הם טומנים בחובם גם אתגרים חדשים ובעיות שלא ניתן להתעלם מהן.

לצפייה

מסחר חליפין ועד למטבעות קריפטוגרפים... אבולוציה של הונאות פיננסיות

עולם ההונאות הפיננסיות החל עוד מתקופת סחר החליפין , ומאז עבר גלגולים שונים והתאמות לשיטות הסחר המתפתחות. מאמר זה סוקר התפתחות זו עד לעידן הטכנולוגי בו אנו חיים, לצד הצגת דרכי התגוננות ומניעה.

לצפייה

לעדכונים ומידע נוסף הירשמו עכשיו

    WordPress Image Lightbox